[lt] [en] [kodėl]

Labas!*

Malonu, kad užsukai. Čia mano asmeninė svetainė. Įsiklausyk! As‑me‑ni‑nė! T.y. mano ir niekieno kito. Čia darau ir dedu tai, ką pats noriu, ką manau esant teisinga, įdomu ir panašiai. Darau tai taip, kaip man patinka. Ir joks piktas bosas (na, nėra jis piktas), giminaitis ar šiaip autoritetu save laikantis tipas nepasakys Aidai, tai yra negerai, neteisinga, išimk ar pakeisk. Na, pasakyti gali, bet aš turiu teisę į asmeninę nuomonę ir jos lengvai (neįtikintas) nekeisiu.

Mintys apie pridedamas verslo vietas google maps įskiepiuose vartotojų svetainėse.

Parašiau atvirą laišką Lietuvos Žurnalistams apie terminą „programišiai“. Kviečiu prisijungti.

Darau eksperimentą: Ar mato paieškos sistemos JS sugeneruotą HTML'ą? (rezultatai)

Pastaruoju metu parašiau porą žinučių apie internetinio balsavimo, planuojamo rengti Lietuvoje, trūkumus. Jos čia:

Pasirašiau E-peticiją prieš balsavimą rinkimuose internetu, nes pritariu kokiems 90% ten išsakytos kritikos ir visiems prašymams.

Taigi, didžiausi projektai: Aitvaro IRC tinklo ircopas (monas), pridedu ranką prie ipsec-tools paketo tobulinimo, esu šiek tiek parašęs apie perl programavimo kalbą.

Esu išmėtęs po pasaulį mažumėlę nedidelių patch'ų. Kai kuriuos projektus manau girdėjote: zvon (XSLT Reference), Mozilla (#130070), mod_ssl. Šį tą parašau į lietuvišką wikipediją.

Kartais paimu į rankas fotoaparatą. Kai kurie rezultatai čia. Nepretenduoju į fotomenininkus [suprask, nekritikuok žiauriai; o jei turi ką konstruktyviai pasakyti — pirmyn]. O va pažiūrėti į daiktus ir žmones ne visai įprastu kampu, mėgstu. Bet... tegul rezultatai kalba už save. Viliuosi, kad ne per daug jų priskirsi Здесь был Ваня kategorijai.

Kitą vertus, esu ne taip jau retai fotografuojamas kitų. Kaip to įrodymas –– šiame puslapyje mano nuotrauka ne visada yra ta pati. Pabandyk atidaryti jį dar kartą ar du. ;-) [bent jau mintis buvo tokia].

Tai tiek šiam kartui. Žinau, kad mažai, tačiau, kaip sako kinai, ir ilgiausias kelias prasideda nuo pirmojo žingsnio. Taigi, pirmas žingsnis padarytas, o kur kelias nuves — pagyvensim, pamatysim.

Nuoširdžiai Tavo,
Aidas

P.S. Beje, veikia (ar bent turėtų) ir el.pašto adresas, kuriame yra mano vardas (iš mažosios) ir domenas (2 žodžiai).

* aš tikiuosi, kad nei prezidentas Valdas ADAMKUS, nei Bitė GSM dar neužpatentavo šio žodžio, kaip pasisveikinimo, ir aš galiu jį čia įrašyti ;-).

© 2005—2008, Aidas Kasparas